Wolfberry Himalájska soľ ružová jemná

Nerafinovaná prírodná kryštalická soľ s obsahom 84 stopových prvkov.

Variant
Môžeme doručiť do:
12.12.2022 12.12.2022 Zvoľte variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: WHSRJ/250 WHSRJ/700 Zvoľte variant
Značka: Wolfberry
0,85 € 1,65 € od 0,85 € 0,71 € bez DPH 1,38 € bez DPH od 0,71 € bez DPH
Kategória: Korenie a soľ

Himalájska soľ ružová Wolfberry je nerafinovaná prírodná kryštalická soľ s obsahom 84 stopových prvkov, bez umelých anorganických aditív, chemického fluóru a jódu.
Himalájska ružová soľ sa ťaží v Pakistane. Táto soľ sa vyskytuje v červenkastej alebo ružovej farbe, ale nie je žiadnou vzácnosťou ani jej biela, transparentná forma. Ružová himalájska soľ je neuveriteľne čistá, pretože je 250 miliónov rokov stará, takže sa na nej nepodpísala civilizácia ako napríklad u morskej soli, ktorá je ťažená zo znečistených oceánov.

Pre konzumáciu je vyberané len asi 10% najkvalitnejšej soli a tá je pravidelne kontrolovaná v nezávislých laboratóriách. Soľ obsahuje 88 prvkov, z toho 84 minerálov, ktoré sú v tak malých časticiach, že sú ľahko absorbované bunkami ľudského tela. Kryštály ružovej soli vznikali milióny rokov pod veľkým tlakom na sebe ležiacich hornín. Svoju ružovú farbu získala soľ vďaka obsahu oxidu železa a širokej škále ďalších minerálov. Len pre zaujímavosť - v minulosti bola táto soľ v Európe nazývaná kráľovskú soľou, pretože bola vyhradená len pre členov kráľovskej rodiny.

Wolfberry himalájska ružová soľ sa ťaží z baní ručne v súlade s prírodou a dlhoročnou tradíciou. Pri ťažbe sa teda nepoužívajú žiadne mechanické zariadenia, ale ani trhaviny. Potom, čo je soľ ručne vyťažená, tak je ručne rozdrvená, ručne umytá a následne vysušená na slnku. Soľ je sterilne zabalená, a je teda vhodná na priamu konzumáciu. Vďaka tomu, že do nej nie sú pridávané žiadne umelé chemické zlúčeniny, hodí sa výborne i do relaxačných kúpeľov. Práve z nich totiž dokáže pokožka krásne vstrebávať všetky drobučké častice obsiahnutých minerálov, takže si organizmus v takej kúpeli nielen krásne odpočinie, ale zároveň doplní potrebné látky.

  • nesmierne hodnotná soľ z Himalájí
  • ručne ťažená aj spracovaná
  • bez aditív a chemického fluóru alebo jódu
  • vhodná aj na relaxačné kúpele

Nutričné hodnoty:

 Balenie: 250 g, 700 g
   100 g
 Energetická hodnota  12 kJ / 3 kcal
 tuky  <0,1 g
 bielkoviny  0,94 g
 soľ  94,1 g
 vápnik  205 mg
 draslík  618 mg
 železo  105,4 mg

 

Zloženie:

Všetky prvky obsiahnuté v himalájskej ružovej soli: vodík, lítium, berýlium, bór, uhlík, dusík, kyslík, fluorid, sodík, horčík, hliník, kremík, fosfor, síra, chlorid, draslík, vápnik, skandium, titán, vanád, chróm, mangán, železo, kobalt, nikel, meď, zinok, gálium, germánium, arzén, selén, bróm, rubídium, stroncium, yterbium, zirkónium, niób, molybdén, technécium, ruténium, ródium, paládium, striebro, kadmium, indium, cín, antimón, telúr, jód, cézium, bárium, lantán, cér, prazeodým, neodým, prométium, samárium, európium, gadolínium, terbium, dysprosium, holmium, erbium, túlium, yterbium, lutécium, hafnium, tantal, volfrám, rénium, osmium, irídium, platina, zlato, ortuť, tálium, olovo, bizmut, polónium, astát, francium, rádium, Aktínium, tórium, protaktínium, urán, neptúnium, plutónium.

Upozornenie:

  • Bez alergénov.
  • Skladujte v suchu a tme.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Wolfberry sa zaoberá výrobou a predajom zdravej výživy a produktov v bio kvalite. Súčasťou ich sortimentu sú prísady na varenie a pečenie, obilné kaše, mrazom sušené ovocie, oleje, orechy a semienka.