POWER SYSTEM Švihadlo HIGH SPEED JUMP ROPE

Ergonomické, potu odolné, pohodlné a ľahko uchopiteľné rukoväte s protišmykovým mechanizmom znižujú napätie a námahu zápästia a rúk počas Vášho kardio tréningu.

Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Skladom
Kód: PS4079
Značka: Power System
16 € 13,33 € bez DPH
Kategória: Švihadlá
Záruka: 2 roky

Power System Švihadlo HIGH SPEED JUMP ROPE je ergonomické, potu odolné, pohodlné a ľahko uchopiteľné rukoväte s protišmykovým mechanizmom znižujú napätie a námahu zápästia a rúk počas Vášho kardio tréningu.

Švihadlový set je vybavený 2 oceľovými lankami s 3.5 a 4.5mm hrúbkou umožňujúce zmenu obtiažnosti počas skákania cez švihadlo. Ľahké lanka vyrobené z nerezovej ocele s dĺžkou 274cm sú potiahnuté dodatočným obalom pre väčšiu odolnosť voči lámaniu, praskaniu a drsnejším terénom.

Prémiový precízny ložiskový systém umožňuje rýchlu, hladkú a ľahkú rotáciu bez krútenia švihadla počas rôznych variáciách skokov. Praktické puzdro so sťahovacou šnúrkou umožňuje jednoduchý prenos a kompaktné uloženie švihadlového setu.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Power System je registrovaná značka Ariana Sports s.r.o., ktorá vznika v roku 1994 v Prahe. Na základe dlhoročných skúseností v športovom priemysle a poháňaní motiváciou prinášajú na trh kvalitné a inovatívne produkty. Vyrábajú široký rad príslušentva pre powerlifting, weightlifting, fitnes, jógu, silový tréning, cvičenie doma, box, bojové umenia a cyklistiku, takže nikto neostane opovrhnutý. Vo svojich produktoch kombinujú okrem vysokej kvality a posledných trendov aj presnosť a zároveň nízke ceny. Ich cieľom je, aby sa človek mohol spoľahnúť na ich produkty, a tak trénovať bezpečne a zároveň moderne.