POWER SYSTEM Prime Roller

Valec na jógu s jemnou textúrou je veľmi efektívna tréningová pomôcka pre rehabilitačné, relaxačné alebo posilňovacie cvičenia.

Variant
Môžeme doručiť do:
3.4.2023 - Zvoľte variant
Skladom Vypredané Zvoľte variant
Kód: PS4074BK PS4074PI Zvoľte variant
Značka: Power System
15,50 € 12,92 € bez DPH
Kategória: Masážne rollery
Záruka: 2 roky
pw rollp
Akcia

 

Valec na jogu s jemnou textúrou je veľmi efektívna tréningová pomôcka pre rehabilitačné, relaxačné alebo posilňovacie cvičenia, ktorá sa využíva pri cvičení jogy a pilates. Cvičenie s valcom PRIME ROLLER pomáha odbúravať stres, svalovú nerovnováhu a napätie. Je ideálny cvičebný pomôckou pre rehabilitáciu a masáže. 

  • dĺžka: 45 cm
  • priemer: 15 cm
  • nosnosť: 150 kg

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Power System je registrovaná značka Ariana Sports s.r.o., ktorá vznika v roku 1994 v Prahe. Na základe dlhoročných skúseností v športovom priemysle a poháňaní motiváciou prinášajú na trh kvalitné a inovatívne produkty. Vyrábajú široký rad príslušentva pre powerlifting, weightlifting, fitnes, jógu, silový tréning, cvičenie doma, box, bojové umenia a cyklistiku, takže nikto neostane opovrhnutý. Vo svojich produktoch kombinujú okrem vysokej kvality a posledných trendov aj presnosť a zároveň nízke ceny. Ich cieľom je, aby sa človek mohol spoľahnúť na ich produkty, a tak trénovať bezpečne a zároveň moderne.