Power System POWER EXPANDER SET TOTAL

Súprava expanderov Total Vám poskytne tréning celého tela.

Položka bola vypredaná…
Dočasne vypredané
Kód: PS4099
Značka: Power System
21,90 € 18,25 € bez DPH
Kategória: Posilňovacie gumy
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…
Power System POWER EXPANDER SET TOTAL
Novinka

Súprava expanderov Total Vám poskytne tréning celého tela. Okrem toho ponúka vysoko efektívny spôsob posilňovania, tvarovanie celého tela a spaľovanie kalórií všetkým svojim užívateľom bez rozdielu, či už ide o úplné amatérov alebo o profesionálnych športovcov.
Vďaka popruhom, ktoré sú súčasťou súpravy, môžete vykonávať aj tréning nôh. Takýto tréning Vám pomôže posilniť najmä členky a kolená. Súpravu možno použiť aj počas rehabilitačných cvičení. Nespornou výhodou expanderov Power System je to, že Vám umožňujú zapojiť do práce horné i dolné časti tela. Pomáhajú zlepšovať stav svalov chrbta, hrudníka, brucha a ramien. Vďaka praktickému krytu môžete túto sadu ľahko prenášať a skladovať.

S cieľom uspokojiť potreby naozaj všetkých používateľov, majú gumy nielen starostlivo a s dômyslom odstupňovanou úroveň odporu, ale vďaka kovovým karabínam, ktorý sú súčasťou oboch koncov každej gumy, sa gumy dajú vzájomne kombinovať, aby boli uspokojené aj tie najnáročnejšie tréningové potreby.

Rozširovacie možno pripojiť k 2 madlám, 2 členkovým adaptérom alebo ku dverovej kotve.

Všetko je prakticky zabalené v ľahkej taštičke ktorá je súčasťou balenia. Gumové lanká sú ľahko odnímateľné, odpor pri cvičení si teda môžete zvoliť podľa svojich schopností a kondície.

Balenie obsahuje:

  • 5× expandery
  • 2× madlá
  • 2× kotníkové adaptéry
  • 1× dverové kotva
  • 1× vak pre jednoduché prenášanie

Odporové gumy:

  • Žltá – 4,5 kg
  • Zelená – 6,8 kg
  • Červená – 9,1 kg
  • Modrá – 13,6 kg
  • Čierna – 20,4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Power System je registrovaná značka Ariana Sports s.r.o., ktorá vznika v roku 1994 v Prahe. Na základe dlhoročných skúseností v športovom priemysle a poháňaní motiváciou prinášajú na trh kvalitné a inovatívne produkty. Vyrábajú široký rad príslušentva pre powerlifting, weightlifting, fitnes, jógu, silový tréning, cvičenie doma, box, bojové umenia a cyklistiku, takže nikto neostane opovrhnutý. Vo svojich produktoch kombinujú okrem vysokej kvality a posledných trendov aj presnosť a zároveň nízke ceny. Ich cieľom je, aby sa človek mohol spoľahnúť na ich produkty, a tak trénovať bezpečne a zároveň moderne.