Power System Posilňovacie gumy RESISTA BAND SET

Sada univerzálnych gúm s 5 rôznymi úrovňami odporu. Vďaka rôznym stupňom odporu budete môcť tréning prispôsobiť vašim požiadavkám.

Môžeme doručiť do:
3.4.2023
Skladom
Kód: PS4096MX9
Značka: Power System
16,90 € –30 % 11,83 € 9,86 € bez DPH
Kategória: Posilňovacie gumy
power system posilovaci gumy resista
Akcia Tip
16,90 € –30 %

Sú vhodné pre aerobic a fitness cvičenie. Posilňovacie gumy spevňujú a rysujú svalstvo. Dajú sa využiť v niekoľkých desiatkach rôznych cvičeniach čo zefektívni tréning a naberie na intenzite. Skvelý doplnok pre crossfitterov, osobných trénerov, fyzioterapeutov, chiropraktikov a osteopatov.

Posilňovacie gumy Resista BAND SET je sada univerzálnych gúm s 5 rôznymi úrovňami odporu. Úrovne odporu sú jasne označené farbami a bodkami.

Sada obsahuje päť pásov s obvodovou dĺžkou 60 cm a šírkou 5 cm. Vďaka rôznym stupňom odporu budete môcť tréning prispôsobiť vašim požiadavkám. Bonusom celej sady je textilný obal so sťahovaním pre uľahčenie prepravy a skladovania.

Farba: Zelená (Extra ľahká) | Modrá (Ľahká) | Žltá (Stredná) | Červená (Ťažká) | Čierna (Extra ťažká)

 

Záťaž

Dĺžka

Šírka

Hrúbka

Odpor

x-ľahká

60 cm

5 cm

0,5 mm

4-7 kg

ľahká

60 cm

5 cm

0,7 mm

7-10 kg

stredná

60 cm

5 cm

0,9 mm

9-13.5 kg

ťažká

60 cm

5 cm

0,12 mm

11-16 kg

x-ťažká

60 cm

5 cm

1,15 mm

13-20 kg

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Power System je registrovaná značka Ariana Sports s.r.o., ktorá vznika v roku 1994 v Prahe. Na základe dlhoročných skúseností v športovom priemysle a poháňaní motiváciou prinášajú na trh kvalitné a inovatívne produkty. Vyrábajú široký rad príslušentva pre powerlifting, weightlifting, fitnes, jógu, silový tréning, cvičenie doma, box, bojové umenia a cyklistiku, takže nikto neostane opovrhnutý. Vo svojich produktoch kombinujú okrem vysokej kvality a posledných trendov aj presnosť a zároveň nízke ceny. Ich cieľom je, aby sa človek mohol spoľahnúť na ich produkty, a tak trénovať bezpečne a zároveň moderne.