Power System posilňovacia guma Flex loop sivá

Posilňovacie gumy Flex Loop od firmy Power System v 3 rôznych farbách sa navzájom líšia hlavne tuhosťou a sú ideálnym pomocníkom nielen pri domácom tréningu.

Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Skladom
Kód: SP4063GR
Značka: Power System
9,90 € 8,25 € bez DPH
Kategória: Posilňovacie gumy
Záruka: 2 roky

Posilňovacia guma FLEX LOOP sa hodí pre rehabilitačné cvičenie ale aj kondičný tréning. Ide o jednoduchú a finančne nenáročnú posilňovaciu pomôcku slúžiacu pre rehabilitáciu, spevnenie a posilňovanie rôznych svalových partií. Môžete ju používať pri bežnom cvičení alebo strečingu. Cvičebná alebo tiež posilňovacia guma má mnohostranné využitie pri cvičení vo fitness centrách i doma, pri posilňovaní jednotlivých svalových partií, alebo pri rehabilitácii. Podľa tréningového zamerania je možné vybrať z niekoľkých typov posilňovacích gúm, líšiacich sa navzájom predovšetkým tuhosťou.

  • mnohostranné využitie
  • hodí sa pre rehabilitačné cvičenie ale aj kondičný tréning
  • 3 rôzne druhy líšiace sa navzájom tuhosťou
  • ideálna posilňovacia pomôcka na doma

Tuhosť

Farba  
Ružová 60 * 5 * 0,8 cm 
Khaki 60 * 5 * 1,2 cm
Sivá 60 * 5 * 1,5 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PB Avatar autora | 25.1.2020
Super

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Power System je registrovaná značka Ariana Sports s.r.o., ktorá vznika v roku 1994 v Prahe. Na základe dlhoročných skúseností v športovom priemysle a poháňaní motiváciou prinášajú na trh kvalitné a inovatívne produkty. Vyrábajú široký rad príslušentva pre powerlifting, weightlifting, fitnes, jógu, silový tréning, cvičenie doma, box, bojové umenia a cyklistiku, takže nikto neostane opovrhnutý. Vo svojich produktoch kombinujú okrem vysokej kvality a posledných trendov aj presnosť a zároveň nízke ceny. Ich cieľom je, aby sa človek mohol spoľahnúť na ich produkty, a tak trénovať bezpečne a zároveň moderne.