Power System posilňovacia guma CROSS BAND LEVEL 1 žltá

Posilňovacia guma Cross Band Level 1 žltá je extrémne odolná guma bez švov s odporom, ktorá je vhodná pre funkčný tréning doma, vo fitness štúdiu alebo komerčnej posilňovni.

Môžeme doručiť do:
6.6.2023
Skladom
Kód: PS4051YW
Značka: Power System
11,90 € 9,92 € bez DPH
Kategória: Posilňovacie gumy
Záruka: 2 roky

POWER SYSTEM posilňovacia guma CROSS BAND Level 1 je extrémne odolná a nemá žiadne švy. Je vhodná pre funkčný tréning domácej posilňovni, fitness štúdia alebo komerčnej posilňovni. Táto guma ponúka rôzne varianty progresívneho cvičenia so záťažou, tá je daná odporom materiálu. Je vhodná pre rýchlostné typy tréningov, nachádza čoraz väčšie uplatnenie na poli rehabilitačných cvičení. Využitie má vo vzpieraní čiže powerliftingu, pri bench presse, drepe alebo mŕtvom ťahu. Hojne je tiež využívaná v gymnastike, bojových športoch a CrossFite.

  • extrémne odolná, bez švov
  • všestranné využitie
  • rôzne varianty progresívneho cvičenia so záťažou
  • vhodné aj pre rehabilitačné cvičenia
  • využitie vo vzpieraní, gymnastike a bojových športoch
  • gumy rozlíšené farbami podľa odporu
  • dĺžka gumy: 104 cm (obvod cca 208 cm)
Farba Šírka Odpor
žltá 19 mm 4-25 kg
oranžová 29 mm 10-35 kg
červená 32 mm 15-40 kg
modrá 45 mm 22-50 kg
čierna 64mm 25-65 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Power System je registrovaná značka Ariana Sports s.r.o., ktorá vznika v roku 1994 v Prahe. Na základe dlhoročných skúseností v športovom priemysle a poháňaní motiváciou prinášajú na trh kvalitné a inovatívne produkty. Vyrábajú široký rad príslušentva pre powerlifting, weightlifting, fitnes, jógu, silový tréning, cvičenie doma, box, bojové umenia a cyklistiku, takže nikto neostane opovrhnutý. Vo svojich produktoch kombinujú okrem vysokej kvality a posledných trendov aj presnosť a zároveň nízke ceny. Ich cieľom je, aby sa človek mohol spoľahnúť na ich produkty, a tak trénovať bezpečne a zároveň moderne.