Power System Bandáž na kolena Knee Sleeves Camo

Kolenné bandáže Knee Sleeves zaisťujú podporu a dostatočne silnú kompresiu a znižujú nebezpečenstvo natiahnutia alebo natrhnutia svalu počas fyzickej záťaže.

Variant
Dočasne vypredané Dočasne vypredané Zvoľte variantu
Kód: PS6032CM/S/M PS6032CM/L/X Zvoľte variantu
Značka: Power System
18,90 € 15,75 € bez DPH
Kategória: Bandáže

Kolenné bandáže Knee Sleeves zaisťujú podporu a dostatočne silnú kompresiu a znižujú nebezpečenstvo natiahnutia alebo natrhnutia svalu počas fyzickej záťaže. Táto 5 mm silná kolenná bandáž zaručuje pocit bezpečia a komfortu pri funkčných cvičeniach, napríklad pri ťahoch alebo drepoch. Bandáže sú špeciálne navrhnuté tak, aby udržiavali kompresiu, stabilitu, teplo a správny krvný obeh. Ideálne pre všetky športy vyžadujúce intenzívny pohyb kolien. Anatomicky tvarovaný strih zaručuje funkčnosť produktu a jeho využitie počas posilňovania, turistiky, tímových športov, vzpierania, atď.

  • 5 mm silná kolenná bandáž
  • špeciálne navrhnutá
  • udržiavajú kompresiu, stabilitu, teplo a správny krvný obeh
  • balenie obsahuje 1 pár bandáží
Veľkosť Obvod kolena uprostred jabĺčka (cm)
S/M 30-36 cm
L/XL 36-40 cm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Power System je registrovaná značka Ariana Sports s.r.o., ktorá vznika v roku 1994 v Prahe. Na základe dlhoročných skúseností v športovom priemysle a poháňaní motiváciou prinášajú na trh kvalitné a inovatívne produkty. Vyrábajú široký rad príslušentva pre powerlifting, weightlifting, fitnes, jógu, silový tréning, cvičenie doma, box, bojové umenia a cyklistiku, takže nikto neostane opovrhnutý. Vo svojich produktoch kombinujú okrem vysokej kvality a posledných trendov aj presnosť a zároveň nízke ceny. Ich cieľom je, aby sa človek mohol spoľahnúť na ich produkty, a tak trénovať bezpečne a zároveň moderne.